پس از معرفی از مسنجرهای مختلف اندرویدی، امروز تیم اندروید سیتی قصد معرفی یک مسنجر امن به نام TextSecure Private Messenger را دارد. این برنامه یک برنامه بسیار امن برای گفتگو در فضای مجازی بوده است. این برنامه به شما اجازه می دهد به طور رایگان به هر کس که این برنامه را دارد و در لیست تلفن گوشیتان هست پیام های رمز نگاری شده بفرستید. نکته بسیار عالی در مورد این برنامه این است که شما می توانید برای کسانی که این برنامه را ندارند ولی در لیست دفترچه تلفن گوشیتان هستند هم پیام بفرستید با این تفاوت که دیگر پیامتان رمز گذاری نمی شود.

ویژگی های برنامه TextSecure Private Messenger :

– برخلاف برنامه های مشابه ، برنامه TextSecure Private Messenger به راحتی با شماره تلفن راه اندازی می شود . این برنامه به نرمی اجرا می شود و با اینکه از گرافیک خوبی برخوردار است ، بسیار سریع بوده و از منابع سیستمی استفاده کمی می کند.

جدا از به اشتراک گذاری پیام در گروه های چت ، این برنامه به شما اجازه به اشتراک گذاری عکس و فیلم را هم می دهد.

 تمام پیام ها به صورت رمز گذاری شده فرستاده می شود به طوری که نه پیام نه متا دیتای گروه ، هیچ کدام در سرور ذخیره نمی شود.که این ویژگی باعث خاص شدن این برنامه نسبت به برنامه مشابه می شود.

– و یک ویژگی بسیار جالب در مورد این برنامه متن باز (open source)  بودن این برنامه است . و این باعث می شود دیگر برنامه نویسان از تمام دنیا بتوانند چیز های جدید و متود های جدید امنیتی را روی این برنامه به کار ببرند و باعث بالا رفتن امنیت این برنامه می شود .

– همچنین شما با این برنامه می توانید گروه هایی بسازید که امن شده اند و با دوستانتان به طور امن به گفتگو بپردازید.