AIO IPTV یکی از تلویزیون های اینترنتی  سازگار با انواع تبلت و موبایل های هوشمند است که توسط تیم BaranTelecom و بصورت رایگان عرضه شده و موفق به کسب امتیاز خوب ۴.۰ از ۵ گوگل پلی شده است.

این برنامه از تمامی مرورگرهای وب، تلویزیونهای هوشمند سامسونگ و دیوایس های اندرویدی پشتیبانی کرده و دسترسی سریع به تمامی کانالهای زنده را فراهم می آورد. پس از نصب برنامه به تنها چیزی که نیاز دارید تا بتوانید سریال یا فیلم موردعلاقه خود را تماشا کنید، داشتن یک اتصال اینترنتی میباشد. با داشتن این برنامه در هر زمان و هر مکان که بخواهید یا حتی در هنگام سفر قادر به تماشای کانالهای دلخواهتان خواهید بود و هرگز فیلم و سریال محبوبتان را از دست نمی دهید.

شما میتوانید فقط برخی از قسمتهای انتخاب شده را تماشا کرده و یا در هنگام پخش فیلم آنرا متوقف کرده و با ذخیره کردن آن، دنباله فیلم را در زمانی دیگر مشاهده کنید. برای صرفه جویی در هزینه دانلودها، به کتابخانه وسیعی از انواع و اقسام فیلم و سریال ایرانی و خارجی موجود در برنامه سر بزنید و با یک جستجوی سریع سریال تلویزیونی، مستند، نمایش بحث، فیلم های متحرک یا آموزشی را بیابید.

ویژگی های برنامه AIO اندروید :

-امکان توقف برنامه و تماشای آن در هر زمان که میخواهید
-مشاهده فقط بخشی از يا تمام محتوای برنامه که قبلا پخش شده
-ذخیره فیلم ها در فضای ابری (nPVR) و تماشای مجدد برنامه های دلخواه
-اتصال به آخرین برنامه ها و لذت بردن از مزایای AIO
-دریافت فیلم ها و قسمت های جدید بدون رفتن به فروشگاه و با هزینه کم

-ترافیک مصرفی رایگان برای مشترکین همراه اول، آسیاتک، های وب و فناوا

-صرفه جویی در هزینه دانلود و دسترسی به یک کتابخانه بزرگ از فیلم و سریال تلویزیونی